Haber & Haber - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Sprawy karne

Rozwody - adwokat rozwód Gdańsk

Sprawy cywilne

Doradztwo biznesowe

Sprawy gospodarcze

Sprawy rodzinne i spadkowe

Mediacje gospodarcze, rodzinne i cywilne

Sprawy odszkodowawcze

Kredyty w CHF

Dochodzenie roszczeń przeciwko GetBack oraz Idea Bank

Prawo modowe

Ochrona majątku dłużnika przed wierzycielami

Ochrona własnego majątku to dla każdego z nas temat bardzo ważny, wręcz priorytetowy. Nikt nie chce dopuścić do sytuacji, w której zagrożony jest dorobek naszego życia. Przedsiębiorcom sprawa komplikuje się o tyle, że majątek firmy stanowi gwarancję płatności należności kontrahentom, a niejednokrotnie problemy finansowe firmy znacząco wpływają również na sferę prywatną.

 

Przedsiębiorcom zdającym sobie sprawę, że wiele podejmowanych przez nich decyzji niesie ze sobą sporo ryzyka, oferujemy doradztwo prawne w sprawie ochrony majątku przed wierzycielami. Pomoc prawnika potrzebna jest w każdej sytuacji:

 

  • pomoc prawna dotycząca działań przedsiębiorstwa - określamy ryzyko planowanych lub podjętych procesów oraz wskazujemy optymalne rozwiązania mające na celu zabezpieczenie firmy przed wpadnięciem w problemy finansowe,
  • pomoc prawna w trakcie kłopotów finansowych firmy – analizujemy ryzyko przeniknięcia niespłaconych należności na majątek całej firmy, wskazujemy rozwiązania dążące do ochrony majątku przy istniejących długach,
  • pomoc prawna przy ogłoszeniu upadłości firmy – w przypadku nieuniknionego zamknięcia działalności gospodarczej wraz z przedsiębiorcą przeprowadzamy postępowanie upadłościowe dopilnowując niezbędnej dokumentacji i określając najlepsze rozwiązania te przykrej sytuacji.

 

Wiemy, że znalezienie się na liście dłużników jest dla przedsiębiorców bardzo trudnym doświadczeniem. Spotkaliśmy się z wieloma sytuacjami, gdy miało to miejsce z przyczyn losowych lub przez celowe działania osób trzecich. Nieprzewidywalność losu nauczyła nas, że doradztwo prawne w sprawie ochrony majątku to dobry pomysł dla każdej firmy.

 

Jak bezpiecznie prowadzić firmę i nie stracić swojego majątku nawet przy podejmowaniu ryzykownych decyzji? Nasz doświadczony zespół z pełnym zaangażowaniem przeanalizuje każdą sytuację i wskaże najbardziej optymalne rozwiązania.

Jesteś zainteresowany lub masz pytania? Chętnie Ci pomogę!

Haber & Haber

Adres:

ul. Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

tel. 506 134 503
tel. 510 404 334

biuro@haberihaber.pl

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

NIP: 5832994700
HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

NIP: 5862079717

 

Numer rachunku bankowego: 69 1910 1048 2210 0272 7505 0001

 

W sprawach nagłych dostępni jesteśmy całą dobę.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną jesteśmy dyspozycyjni w zakresie porad i pomocy prawnej również online za pośrednictwem internetu (w tym Skype) oraz telefonu.