Haber & Haber - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Sprawy cywilne Gdańsk adwokat od spraw cywilnych

Adwokat do spraw cywilnych w Haber & Haber

Kancelaria Haber & Haber specjalizuje się w wielu obszarach prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów zarówno podczas procesów karnych, rodzinnych, jak i gospodarczych czy spadkowych. Nasz doświadczony zespół rozwiązuje również sprawy cywilne. Świadczona przez nas pomoc może obejmować zarówno jednorazowe wsparcie w prostych zadaniach, jak i skomplikowane doradztwo wieloetapowe. Zapewniamy między innymi reprezentowanie w sprawach cywilnych klientom fizycznym, przedsiębiorstwom, stowarzyszeniom, fundacjom oraz spółkom osobowym, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, m.in. w obszarze projektowania regulaminów czy umów. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, dlatego wszelkich porad udzielamy w naszej siedzibie oraz w miejscu dogodnym dla klienta. Adwokat sprawy cywilne rozwiązuje, mając na uwadze przede wszystkim dobro klienta. 

 

Sprawy cywilne w Gdańsku — profesjonalna pomoc w każdej sprawie

Warto zauważyć, że wszelkie aspekty życia są regulowane w obszarze prawa cywilnego. Wszystko to sprawia, że adwokat od spraw cywilnych może udzielać porad prawnych zarówno osobom, które potrzebują doradztwa w zakresie rozwodu, jak i profesjonalnym firmom, które chcę poczynić inwestycję w formie wykupu nieruchomości. Warto pamiętać, że wszelkie działania w codziennym życiu mają swoje odzwierciedlenie właśnie w przepisach. Jakakolwiek nieznajomość prawa może prowadzić do wielu nieprzyjemności oraz problemów. W przypadku wątpliwości co do słuszności działania warto zaciągnąć profesjonalnej pomocy. Sprawy cywilne w Gdańsku w naszej kancelarii prowadzą doświadczeni i wykształceni adwokaci, którzy doskonale znają się na zawiłościach polskiego prawa. Jednocześnie współpracujemy z prawnikami, radcami prawnymi z innych miast w Polsce. Możemy świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie stacjonarnie oraz online. 

 

Rozwiązujemy nawet trudne sprawy cywilne w Gdańsku

Bez wątpienia życie potrafi zaskakiwać. Nie wszystkie sytuacje, które nas spotykają, są błahe. Niektóre wymagają większego zaangażowania oraz pomocy ze strony profesjonalistów. Z racji tego, że nasza Kancelarię Haber & Haber tworzy doświadczony zespół, jesteśmy w stanie prowadzić najtrudniejsze sprawy cywilne w Gdańsku. Wieloletnia praca w roli adwokata zapewnia nam doskonałą znajomość przepisów z wielu obszarów, tak samo doświadczenie zdobyte podczas wielu godzin rozpraw sądowych. Każdy nasz adwokat sprawy cywilne dokładnie analizuje oraz konsultuje z innymi osobami z branży. Mogą mieć Państwo pewność, że podejmowane działania nie będą pochopne, lecz dokładnie przemyślane i przedyskutowane na gruncie prawnym. Zwiększa to powodzenie przy wielu procesach, a szczególnie tych zawiłych. Podczas współpracy mogą Państwo liczyć na wyłączny kontakt oraz bieżące wsparcie. 

 

Doświadczony adwokat do spraw cywilnych — co nas wyróżnia?

Adwokat do spraw cywilnych musi wyróżniać się zaangażowaniem oraz szczególną czujnością przy podejmowaniu wszelkich czynności, również tych administracyjnych. Wysoka świadomość obowiązku za czyjeś dobro sprawia, że  nasza kancelaria wyróżnia się poufnością w działaniu, terminowością oraz wysokim zaangażowaniem w problemy klientów.  Reprezentowanie w sprawach cywilnych oraz doradztwo czy asystowanie przy czynnościach administracyjnych to bardzo ważne zadania, które spoczywają na barkach naszego zespołu. Staramy się wywiązywać ze wszystkiego dla Państwa w profesjonalny sposób. Dlatego w razie potrzeby podejmujemy się również sporządzania wszelkich dokumentów czy formalności. Towarzyszymy Państwu podczas każdego etapu załatwiania sprawy, by mieć pewność, że wszystko potoczy się zgodnie z myślą. 

 

Sprawy cywilne w Gdańsku — kiedy możesz liczyć na naszą pomoc?

Adwokat od spraw cywilnych jest do Państwa dyspozycji w wielu trudnościach. Kiedy więc mogą Państwo na nas liczyć? Przede wszystkim wspieramy naszych klientów podczas zawierania umów sprzedaży, umów o dzieło, umów zlecenie, budowalnych, użytkowania wieczystego oraz wielu innych cywilno-prawnych. Adwokat pomagający załatwiać sprawy cywilne w Gdańsku może pomóc przygotować oraz zaopiniować wszelkie dokumenty. Jednocześnie doradzamy klientom w sprawach o podział nieruchomości czy zasiedzeniu. Oferujemy wsparcie w pełnym zakresie postępowania cywilnego. Porady prawne to nie wszystko, wykonujemy także mediację i negocjację, jak i obsługę całej sprawy, również dla biznesu. Reprezentowanie w sprawach cywilnych w Gdańsku przez naszą kancelarię obejmuje także sukcesje przedsiębiorstw. Mamy również doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu wad ukrytych w samochodzie, związane z odszkodowaniem itp. 

 

Jesteśmy dla Państwa — adwokat do spraw cywilnych 

Sprawy cywilne bywają bardzo skomplikowane i trudne dla naszych klientów. Jesteśmy jednak dla Państwa i wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. Dlatego przychodząc do nas po pomoc, mogą być Państwo pewni, że wysłuchamy wszelkich problemów, odpowiemy na pytania, a także wskażemy najlepsze rozwiązania. Dobro Państwa stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jeśli sytuacja tego wymaga, konsultujemy możliwe rozwiązania między sobą i staramy się przywołać, jak najlepsze z nich. Sprawy cywilne w Gdańsku są świadczone przez naszych adwokatów na miejscu. Mogą jednak Państwo skorzystać także z naszej pomocy poprzez doradztwo online. Jesteśmy dostępnie w dni robocze, a w sprawach pilnych zawsze podajemy swój numer telefonu. Pomoc prawną w wielu obszarach świadczymy od wielu lat, dlatego możemy pochwalić się naprawdę sporym doświadczeniem. To wraz z wykształceniem oraz umiejętnościami mediacyjnymi sprawia, że możemy wesprzeć osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, jak i spółki podczas wielu trudnych sytuacji, wymagających interwencji adwokackiej.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią Haber & Haber — gwarantujemy poufność, terminowość oraz wysokie zaangażowanie. Wychodzimy Państwu naprzeciw i proponujemy także wizyty z dojazdem w dogodne dla Państwa miejsce. Postaw na prawo — obierz z nami właściwy kierunek.

 

Zobacz również:

Podział majątku

Sprawy karne adwokat

Dochodzenie roszczeń przeciwko GetBack oraz Idea Bank

Rozwody gdańsk prawnik rozwodowy

Mediacje rodzinne Gdańsk

Sprawy cywilne Gdańsk adwokat od spraw cywilnych

Sprawy rodzinne Gdańsk

Doradztwo biznesowe

Sprawy odszkodowawcze Gdańsk

Prawo mody

Adwokat spadki Gdańsk, adwokat od spraw spadkowych

Kredyty CHF kredyt we frankach Kancelaria

Sprawy gospodarcze Gdańsk

Mediacje gospodarcze, rodzinne i cywilne

Adwokat sprawy samochodowe

Doradztwo prawne Fotowoltaika

SDE | Dozór elektroniczny

ENA | Europejski nakaz aresztowania

Haber & Haber

Adres:

ul. Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

tel. 506 134 503
tel. 510 404 334

biuro@haberihaber.pl

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

NIP: 5832994700
HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

NIP: 5862079717

 

Numer rachunku bankowego: 69 1910 1048 2210 0272 7505 0001

 

W sprawach nagłych dostępni jesteśmy całą dobę.

W zakresie porad i pomocy prawnej jesteśmy również dyspozycyjni online za pośrednictwem internetu (w tym Skype) oraz telefonu.