Logo

Sprawy gospodarcze i cywilne

Sprawy odszkodowawcze

Porady online

Sprawy karne

Kredyty w CHF

Dochodzenie roszczeń przeciwko GetBack oraz Idea Bank

Sprawy gospodarcze i cywilne

Zakres świadczonej przez Kancelarię obsługi prawnej uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta.

 

Świadczona pomoc może opierać się na jednorazowej poradzie prawnej udzielonej w Kancelarii, jak i stałej obsłudze prawnej świadczonej bezpośrednio u Klienta. Świadczymy usługi zarówno spółkom kapitałowym, spółkom osobowym, kadrze menadżerskiej jak i osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą m. in. zakresie analizy i opiniowania projektów umów oraz regulaminów. Doradzamy również fundacjom i stowarzyszeniom.

 

Wspieramy naszych klientów przy zawieraniu umów takich jak umowa sprzedaży, umowa o dzieło, umowa na dostawę towarów i usług, o dzieło, umowa zlecenie, umowa o roboty budowlane, umowa użytkowania wieczystego, umowa pożyczki, umowa darowizny.

 

Przygotowujemy i opiniujemy umowy, wskazujemy na ewentualne zagrożenia i w jasny sposób tłumaczymy zawarte postanowienia.

 

Doradzamy klientom przy uregulowaniu służebności przesyłu, zasiedzeniu nieruchomości, podziale nieruchomości.

 

Oferujemy pomoc w pełnym zakresie postępowania cywilnego. Od porady prawnej, przez konsultację, mediację i negocjację, po kompleksową obsługę całej sprawy, bądź umowę ramową na świadczenie usług dla biznesu.

 

Chcąc zapewnić naszym Klientom profesjonalną pomoc prawną na każdej płaszczyźnie pomagamy również rodzinnym przedsiębiorstwom uregulować sprawy związane z sukcesją przedsiębiorstwa (obejmujące m.in. kwestie z zakresu prawa spadkowego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego).

 

Świadczymy także usługi w zakresie spraw samochodowych czy szerzej spraw motoryzacyjnych takich jak dochodzenie roszczeń związanych z wadami ukrtytymi w samochodzie, roszczeniami odszkodowawczymi czy odstąpieniem od umowy.

Jesteś zainteresowany lub masz pytania? Chętnie Ci pomogę!

Adres:

ul. Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

tel. 506 134 503
tel. 510 404 334

biuro@haberihaber.pl

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

NIP: 5832994700
HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

NIP: 5862079717

 

Numer rachunku bankowego: 69 1910 1048 2210 0272 7505 0001

 

W sprawach nagłych dostępni jesteśmy całą dobę.

W związku z zaistaniałą sytuacją epidemiologiczną jsteśmy dyspozycyjni w zakresie porad i pomocy prawnej również online za pośrednictwem internetu (w tym Skype) oraz telefonu.