Logo

Błażej Haber

Adwokat

Doświadczenie zawodowe zdobywał w obsłudze prawnej sektora finansowego od 2003 roku. W pracy zawodowej zajmuje się w głównie obsługą podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa karnego i prawa cywilnego, procedurze windykacyjnej należności oraz prawie bankowym.

Od wielu lat zajmuje się również obsługą klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego. 

Ewelina Baranowska-Haber

Adwokat, Mediator, Doktorantka na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego

Specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym, prawie gospodarczym oraz prawie rodzinnym.

Koncentruje się na tworzeniu i realizacji skutecznych strategii procesowych oraz wypracowywaniu optymalnych rozwiązań prawnych. Doradza Klientom biznesowym w zakresie prawa cywilnego oraz gospodarczego.

Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, sporami sądowymi oraz audytami prawnymi. Dysponuje również doświadczeniem w prowadzeniu sporów w ramach prawa pracy, jak również w prowadzeniu spraw przed organami administracji publicznej oraz w reprezentowaniu Klientów przed sądami administracyjnymi. Prowadzi także negocjacje zmierzające do polubownego zakończenia sporów.

Adwokat Ewelina Baranowska-Haber swój sukces zawdzięcza wiedzy i doświadczeniu, ale również pełnemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb Klienta.

Adres:

ul. Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

tel. 506 134 503
tel. 510 404 334

biuro@haberihaber.pl

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

NIP: 5832994700
HABER & HABER Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

NIP: 5862079717

 

Numer rachunku bankowego: 69 1910 1048 2210 0272 7505 0001

 

W sprawach nagłych dostępni jesteśmy całą dobę.

W związku z zaistaniałą sytuacją epidemiologiczną jsteśmy dyspozycyjni w zakresie porad i pomocy prawnej również online za pośrednictwem internetu (w tym Skype) oraz telefonu.